Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Міністерство економічного розвитку і торгівлі внесло зміни до процедури визначення об’єкту закупівель для медичних виробів

Міністерство економічного розвитку і торгівлі внесло зміни до процедури визначення об’єкту закупівель для медичних виробів

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (далі - Міністерство) №790, який вносить зміни до наказу Міністерства №454 і затверджує Порядок визначення предмета закупівлі.

В травні 2019 року було оприлюднено національний класифікатор медичних виробів НКМВ 024:2019 «Класифікатор медичних виробів» з метою уніфікації класифікації закупівель медичних виробів та чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та медичного обладнання. Його гармонізовано відповідно до міжнародної номенклатури медичних виробів GMDN.

Відтепер, відповідно до наказу Міністерства,  предмет закупівель медичних виробів визначають відповідно до даного класифікатору.

Він дозволяє лікарям та закупівельникам дізнатися точні характеристики, властивості та призначення кожного виробу та оптимізувати закупівлі медвиробів закладами охорони здоров’я.

Компанії-члени Палати неодноразово піднімали питання про необхідність розробки та імплементації класифікатора медичних виробів до системи публічних закупівель, а отже вітають цей важливий крок.

Офіційні постачальники послуг