Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

З 11 травня 2020 року Уряд розпочав послаблення карантинних обмежень

З 11 травня 2020 року Уряд розпочав послаблення карантинних обмежень

4 травня Кабінет Міністрів України оновив постанову КМУ №211 щодо обмежувальних заходів для боротьби з розповсюдженням COVID-19 новими змінами щодо послаблення карантинних обмежень.

Перелік підприємств, яким дозволено роботу під час карантину, розширено наступним:

1. Роздрібна торгівля непродовольчими товарами (включаючи магазини у торговельно-розважальних центрах), у тому числі підприємства сфери побутового обслуговування за дотриманням наступних умов:

  • забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту (включаючи захист обличчя, очей, рук);
  • не більше одного відвідувача на 10 квадратних метрів торгівельної площі;
  • дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

2. Відкриті (літні) майданчики просто неба та «на винос» сфери надання послуг громадського харчування за умови забезпечення наступного:

  • не менше 1,5 м відстані між місцями для сидіння за сусідніми столиками;
  • не більше двох клієнтів за одним столом (без урахування дітей до 14 років);
  • індивідуальні засоби захисту для персоналу (включаючи захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів (крім часу прийому їжі);
  • дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;
  • реалізація замовлень з адресною доставкою та «на винос» дозволена лише суб’єктам господарювання, які здійснюють таку діяльність як оператори ринку харчових продуктів.

Крім того, є нововведення щодо регулювання медичних оглядів. Дозволяється залучення працівників певних професій та індустрій, включаючи категорії визначенні постановою КМУ №559, до роботи без проходження попереднього (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів на період карантину та протягом 30 днів після його відміни (завершення).

Також, інформуємо, що Міністерство охорони здоров’я опублікувало методичні рекомендації щодо протиепідемічних заходів, які мають здійснюватися суб’єктами господарювання під час пом’якшення карантинних обмежень.

Палата вдячна Кабінету Міністрів України та Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за врахування пропозицій бізнесу щодо послаблення карантинних обмежень та подальшу співпрацю з забезпечення безпечного середовища для ведення бізнесу.

Офіційні постачальники послуг