Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Охорона здоров’я

Міністерство охорони здоров’я України затвердило Настанову з державної оцінки медичних технологій

Міністерство охорони здоров’я України затвердило Настанову з державної оцінки медичних технологій

29.03.2021 р. Міністерство охорони здоров’я України затвердило наказ № 593 «Про затвердження настанови з державної оцінки медичних технологій для лікарських засобів» (Настанова). Дана Настанова гармонізована з міжнародними стандартами, у тому числі зі стандартами Європейського Союзу.

Настанова містить рекомендації щодо проведення державної оцінки медичних технологій (ОМТ) з урахуванням її задач та типу технології.

Документ також містить методологічну інформацію щодо застосування та реалізації ОМТ для всіх зацікавлених сторін в Україні.

Прийняття Настанови є важливим етапом подальшого розвитку інституційного потенціалу системи ОМТ в Україні, розширення доступу до ефективних медичних технологій, вдосконалення адміністрування видатків державного бюджету та прозорості системи охорони здоров’я.

Експерти Комітету Палати з питань охорони здоров’я брали активну участь у розробці Настанови, зокрема надавали якісну експертизу, пропозиції та коментарі щодо врегулювання положень Настанови.

Палата послідовно підтримує впровадження ОМТ та продовжить надавати експертизу задля трансформації системи охорони здоров’я в Україні.

Офіційні постачальники послуг