Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Охорона здоров’я

Верховна Рада України ухвалила законопроект №6306 щодо удосконалення надання медичної допомоги в першому читанні

Верховна Рада України ухвалила законопроект №6306 щодо удосконалення надання медичної допомоги в першому читанні

17 лютого 2022 року Верховною Радою України у першому читанні було ухвалено законопроект №6306 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання медичної допомоги» (законопроект).

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає удосконалення надання медичної допомоги, яке має важливе значення для подальшої реформи сфери охорони здоров’я в Україні, зокрема в частині забезпечення впровадження реімбурсації медичних виробів. Реімбурсація медичних виробів є важливою для цілої низки нозологій, зокрема з огляду на забезпечення покращення адміністрування лікування та підвищення його ефективності, а також прихильності пацієнтів до лікування.

В рамках роботи над законопроектом разом з Комітетом Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування були опрацьовані зміни, які стосуються покращення доступу медичних виробів.

Водночас, в законопроекті залишаються питання, які потребують доопрацювання всіма зацікавленими сторонами, тож Палата висловлює  сподівання на подальший плідний діалог із ними.

Експерти компаній-членів Палати надавали професійну підтримку та експертизу в процесі розробки законопроекту. Палата й надалі сприятиме процесу трансформації системи охорони здоров'я України.

Офіційні постачальники послуг