Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс

Уряд скасував обов’язкове проведення фумігації із застосуванням системи рециркуляції

Уряд скасував обов’язкове проведення фумігації із застосуванням системи рециркуляції

Американська торговельна палата в Україні вітає рішення Уряду скасувати обов’язкове проведення фумігації із застосуванням системи рециркуляції під час перевезення зернових у суднах.

Відповідна постанова Уряду «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2019 р. №1177» була прийнята 3 червня 2020 року.

Ухвалені Урядом зміни до постанови №1177 дозволять спростити фітосанітарні заходи в частині фумігації, а також відповідатимуть міжнародним практикам торгівлі зерном, коли вимоги до фумігації як методу боротьби зі шкідливими організмами формуються ринковим середовищем та здійснюються на вимогу клієнта – компанії або країни-імпортера.

Експерти Комітету Палати з питань агропромислового комплексу брали активну участь у доопрацюванні прийнятої постанови та неодноразово наголошували на важливості прийняття відповідних змін. У листах та на зустрічах з представниками органів державної влади компанії-члени Палати підкреслювали, що скасування вимоги проведення обов’язкової фумігації при рециркуляції зерна сприятиме спрощенню фітосанітарного контролю для бізнесу, а також пришвидшить процес імплементації постанови КМУ №1177 «Про карантин рослин», що дозволить запустити в Україні ринок приватних фітосанітарних лабораторій, які здійснюватимуть експертизу для експорту.

Офіційні постачальники послуг