Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Митна політика Робоча група щодо імплементації авторизованого економічного оператора

В Україні видано перший сертифікат авторизованого економічного оператора

В Україні видано перший сертифікат авторизованого економічного оператора

26 березня першій компанії в Україні було видано перший сертифікат авторизованого економічного оператора (АЕО). Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає цей позитивний крок до створення сприятливих умов для зовнішньоекономічної діяльності доброчесних компаній.

Гармонізація українського законодавства з провідним міжнародним законодавством у митній сфері на основі стандартів Світової митної організації та законодавства ЄС є одним із зобов'язань України за міжнародними угодами. Компанії-члени Палати послідовно підтримували впровадження концепції АЕО в Україні, надаючи свої пропозиції та експертизу для вдосконалення проектів законодавства та підзаконних актів відповідно до найкращих світових практик.

Ми хочемо подякувати співголовам Комітету Палати з питань митної політики Антону Мельнику, EY та Віті Мірошниченко, PwC; голові Робочої групи Палати з питань АЕО Юлії Пиндус, Capital, Агентство митних брокерів; та всім компаніям-членам Палати, які брали активну участь в адвокаційному процесі, за їх внесок.

Робоча група Палати з питань АЕО продовжить свою роботу з підтримки належного практичного впровадження програми AEO та використання відповідних переваг компаніями.