Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Митна політика

В Україні видано перший сертифікат авторизованого економічного оператора

В Україні видано перший сертифікат авторизованого економічного оператора

26 березня першій компанії в Україні було видано перший сертифікат авторизованого економічного оператора (АЕО). Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає цей позитивний крок до створення сприятливих умов для зовнішньоекономічної діяльності доброчесних компаній.

Гармонізація українського законодавства з провідним міжнародним законодавством у митній сфері на основі стандартів Світової митної організації та законодавства ЄС є одним із зобов'язань України за міжнародними угодами. Компанії-члени Палати послідовно підтримували впровадження концепції АЕО в Україні, надаючи свої пропозиції та експертизу для вдосконалення проектів законодавства та підзаконних актів відповідно до найкращих світових практик.

Ми хочемо подякувати співголовам Комітету Палати з питань митної політики Антону Мельнику, EY та Віті Мірошниченко, PwC; голові Робочої групи Палати з питань АЕО Юлії Пиндус, Capital, Агентство митних брокерів; та всім компаніям-членам Палати, які брали активну участь в адвокаційному процесі, за їх внесок.

Робоча група Палати з питань АЕО продовжить свою роботу з підтримки належного практичного впровадження програми AEO та використання відповідних переваг компаніями.

Офіційні постачальники послуг