Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону №9266 «Про електронні аграрні розписки» у першому читанні

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону №9266 «Про електронні аграрні розписки» у першому читанні

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України 13 липня 2023 року проекту Закону №9266 «Про  електронні аграрні розписки» (проект Закону №9266) за основу в першому читанні.

Імплементація запропонованих проектом Закону №9266 законодавчих змін створить передумови для збільшення обсягів фінансування агровиробників від місцевих та міжнародних кредиторів.

Палата вітає запропоновані зміни до законодавства про аграрні розписки в частині:

  • створення нового інструменту в формі електронного неемісійного цінного паперу задля збільшення його надійності та здешевлення вартості оформлення
  • автоматичної верифікації даних сільгоспвиробника, що знижує ризики людської помилки
  • покращеного виконання для забезпечення погашення кредиту в разі дефолту агровиробника

Ми віримо, що прийняття цього важливого проекту Закону  сприятиме покращенню доступу виробників сільськогосподарської продукції до виробничих ресурсів та фінансування.

Бізнес вдячний народним депутатам за ухвалення цього прогресивного проекту Закону в першому читанні та сподівається на його якнайшвидше ухвалення у другому читанні.

Офіційні постачальники послуг