Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банківські та фінансові послуги

Верховна Рада України ухвалила проект Закону №5065 «Про фінансові послуги та фінансові компанії»

Верховна Рада України ухвалила проект Закону №5065 «Про фінансові послуги та фінансові компанії»

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України проекту Закону №5065 «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (проект Закону) 14 грудня 2021 року. Експерти компаній-членів Палати послідовно підтримували прийняття цього проекту Закону, який має стати фундаментальною основою для всього ринку фінансових послуг.

Проект Закону дозволить створити можливості для розвитку фінансових установ у різних сегментах, стати підґрунтям для приведення вимог щодо їх діяльності, регулювання та нагляду за ними у відповідності до міжнародних стандартів. Ухвалення проекту Закону дозволить посилити контроль за дотриманням фінансовими установами вимог до захисту прав споживачів, розкриття достатньої інформації споживачам, прозорих структур власності, належної ділової репутації власників та керівників, а також значно спростити процес виходу на ринок для фінансових компаній. Це допоможе забезпечити функціонування ефективного ринку фінансових послуг як невід’ємної частини економіки України.

Американська торговельна палата в Україні вдячна народним депутатам за прийняття цього проекту Закону з урахуванням пропозицій бізнес-спільноти, а також експертам компаній-членів за професійну підтримку в процесі розробки законопроекту.

Офіційні постачальники послуг