Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Охорона здоров’я

Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №5547 «Про лікарські засоби»

Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №5547 «Про лікарські засоби»

28 липня 2022 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону №5547 «Про лікарські засоби» (законопроект).

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає якісне оновлення законодавства в сфері лікарських засобів з метою його адаптації до регулювання Європейського Союзу (ЄС). Зокрема, це стосується питань інституціоналізації державної агенції з оцінки медичних технологій, системи верифікації лікарських засобів, біоеквівалентності та запровадження формату електронного загального технічного документу (eCTD);.

Бізнес-спільнота бачить подальші перспективи розвитку та аспекти, які можуть наблизити до норм та стандартів ЄС регуляторну систему України, фармацевтичний ринок в цілому та механізми доступу до ліків для пацієнтів. Водночас, ми бачимо i низку питань, які потребують доопрацювання.

Експерти компаній-членів Палати дякують Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування  за плідну співпрацю, сподіваються на подальшу спільну роботу та готові надавати експертну підтримку щодо усіх релевантних питань, а також якісної розробки відповідних нормативно-правових актів.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг