Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Харчова промисловість

Верховна Рада України прийняла проект Закону №8290 щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва

Верховна Рада України прийняла проект Закону №8290 щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва

30 червня 2023 року Верховна Рада України (ВРУ) прийняла проект Закону №8290 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва».

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає ухвалення цього проекту Закону, спрямованого на вдосконалення українського законодавства у сфері безпеки та якості харчових продуктів, кормів для тварин, здоров’я та добробуту тварин, а також його гармонізацію із законодавством ЄС.

Експерти Комітету Палати з питань харчової промисловості брали активну участь у розробці проекту Закону в рамках робочої групи при Міністерстві аграрної політики та продовольства України та під час його опрацювання при Комітеті ВРУ з питань аграрної та земельної політики.

Ми вдячні експертам Міністерства аграрної політики та продовольства України та членам Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики за послідовну роботу над проектом Закону та підтримку пропозицій Палати. Ми сподіваємося на продовження плідного діалогу для подальшого вдосконалення українського законодавства у сфері харчової промисловості. Ми також хочемо подякувати експертам компаній-членів Палати за їх професійну підтримку та досвід.

Офіційні постачальники послуг