Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Парламент прийняв законопроект №1182-1-д «Про внутрішній водний транспорт» у другому читанні

Парламент прийняв законопроект №1182-1-д «Про внутрішній водний транспорт» у другому читанні

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття законопроекту №1182-1-д «Про внутрішній водний транспорт» (законопроект) Парламентом у другому читанні, що є найбільш очікуваною ініціативою для бізнесу у сфері інфраструктури.

3 грудня 2020 року Парламент прийняв у другому читанні законопроект, який визначає державне регулювання у сфері внутрішнього водного транспорту, перевезення вантажів та пасажирів, судноплавства на внутрішніх водних шляхах та його безпеку, що допоможе залучити інвестиції та розвинути вантажопотік річками України.

Ми вдячні народним депутатам за вдосконалення законопроекту з урахуванням пропозицій від бізнесу:

1) Зменшення необґрунтованих регуляторних і бюрократичних бар’єрів (виключення положень, які передбачали введення додаткових видів ліцензування, погоджень при реалізації проектів будівництва на річках, підтверджень системи управління безпекою річковими терміналами, а не судноплавними компаніями, наповнення аварійного фонду, безпідставних штрафів при роботі річкових суден);

2) Фінансування внутрішніх водних шляхів (ВВШ) за рахунок коштів Державного фонду ВВШ і виключення положень, стосовно додаткового джерела фінансування ВВШ за рахунок портових зборів, які є цільовими та мають використовуватися на розвиток морської галузі.

Американська торговельна палата в Україні висловлює подяку Юрію Кісєлю, Голові Комітету ВРУ з питань інфраструктури та транспорту та всім членам Комітету, Владиславу Криклію, Міністру інфраструктури України, Юлії Ковалів, Заступнику Керівника Офісу Президента України, всім партнерам та представникам бізнесу за послідовну роботу.

Ми також сподіваємося на якнайшвидше підписання даного документу Президентом України та подальшу успішну імплементацію його положень.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг