Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Охорона здоров’я

Верховна Рада України прийняла проект Закону №4314 щодо забезпечення профілактики COVID-19

Верховна Рада України прийняла проект Закону №4314 щодо забезпечення профілактики COVID-19

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України проекту Закону №4314 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19)» (проект Закону).Проект Закону передбачає:

  • реалізацію прискореного затвердження клінічних випробувань вакцин та інших лікарських засобів, призначених для лікування та профілактики COVID-19;
  • реалізацію прискореної реєстрації біологічних лікарських засобів, призначених для лікування та специфічної профілактики COVID-19;
  • Зміни з метою пролонгації відповідних положень Закону України №539-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)» в поточній редакції від 27.06.2020р.

Експерти Комітету Палати з питань охорони здоров’я постійно працюють і виступають за спрощення впровадження в Україні профілактичного лікування та вакцин проти COVID-19. Експерти компаній-членів Палати були активно залучені до розробки даного проекту Закону, зокрема надавали пропозиції та рекомендації щодо врегулювання його положень.

Тому Палата вітає цей крок, спрямований на сприяння ефективній національній відповіді на COVID-19.

Офіційні постачальники послуг