Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Митна політика та сприяння торгівлі

Кабінет Міністрів України затвердив План заходів щодо концептуальних напрямів реформи Митної служби з пропозиціями Палати щодо вдосконалення митних процедур

Кабінет Міністрів України затвердив План заходів щодо концептуальних напрямів реформи Митної служби з пропозиціями Палати щодо вдосконалення митних процедур

Кабінет Міністрів України затвердив План заходів щодо реалізації концептуальних напрямів реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику (план заходів). План заходів містить пропозиції Палати та пріоритети щодо вдосконалення митної політики, які у тому числі викладені у публікації Палати «Керівні принципи митної політики в Україні».

Зокрема, план заходів передбачає забезпечення функціонування центрів компетенції, впровадження концепції авторизованого економічного оператора, автоматичний випуск товарів за митними деклараціями у відповідний митний режим, уніфікацію ставок ввізного мита, запровадження контролю за переміщенням товарів всередині країни, запровадження системи управління ризиками як частини митного аудиту та запровадження передання центральним органам виконавчої влади дозвільних документів виключно через «Єдине вікно» та їх використання під час митного контролю та митного оформлення.

Палата вітає врахування цих пропозицій, а також їх затвердження та сподівається на їх належну імплементацію, що значно прискорить випуск товарів та спростить контроль під час митного оформлення.

Ми хотіли б подякувати Антону Мельнику, голові Робочої групи Палати з питань нетарифного регулювання палати, EY, Ігорю Данькову, співголові Комітету Палати з питань митної політики, EY, та всім членам Американської торговельної палати в Україні, які активно брали участь у процесі адвокації, за їх внесок.

Експерти компаній-членів Палати продовжать роботу над вдосконаленням митних процедур.

Офіційні постачальники послуг