Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Охорона здоров’я Споживчі товари (засоби особистого та побутового догляду)

Верховна Рада України прийняла законопроект щодо імплементації актів законодавства ЄС у сфері технічного регулювання

Верховна Рада України прийняла законопроект щодо імплементації актів законодавства ЄС у сфері технічного регулювання

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття проекту Закону №10183 щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання (далі - законопроект) у другому читанні.

Зазначений законопроект є передумовою для введення «промислового безвізу» з ЄС. Разом з тим, законопроект передбачає, що результати оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, проведеної в іншій державі, визнаються і приймаються в Україні, якщо застосовані в цій державі процедури оцінки відповідності (навіть якщо вони відрізняються від українських процедур) забезпечують такий самий або вищий рівень відповідності вимогам технічних регламентів, як і українські процедури оцінки відповідності.

Прийняття даного законопроекту також спряє усуненню технічних бар’єрів у торгівлі медичними виробами та є важливим кроком для подальшого усунення подвійного регулювання технічних регламентів та оцінки відповідності, що у свою чергу спростить ведення господарської діяльності у відповідній сфері. Також даний законопроект є важливим для підписання Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (ACAA).

Експерти Робочої групи Палати з питань аграрної техніки приймали активну участь у доопрацюванні законопроекту №10183 з метою спрощення процедури сертифікації аграрної техніки в Україні. Бізнес-спільнота очікує належної практичної імплементації положень законопроекту.

Офіційні постачальники послуг