Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс

Профільний Комітет ВРУ підтримав законопроект щодо основних засад державної аграрної політики

Профільний Комітет ВРУ підтримав законопроект щодо основних засад державної аграрної політики

мериканська торговельна палата в Україні вітає переглянуте рішення Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендувати Верховній Раді прийняти проект Закону №9162 «Про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку» (далі - законопроект) за основу при його розгляді у першому читанні.

Зазначений законопроект передбачає план комплексного реформування сфери сільського господарства України та наближення до стандартів ЄС. Крім того, положеннями законопроекту передбачено підвищення конкурентоспроможності українського аграрного сектору та його продукції, збільшення експорту сільськогосподарської продукції, запровадження нових механізмів підтримки та стимулювання розвитку окремих галузей, а також збільшення зайнятості сільського населення.

Палата вже висловлювала підтримку зазначеного законопроекту та сподівається на його якнайшвидше прийняття у першому читанні та в цілому.

Офіційні постачальники послуг