Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Сталий розвиток

В Україні вперше створюється організація розширеної відповідальності виробників у галузі упаковки

В Україні вперше створюється організація розширеної відповідальності виробників у галузі упаковки

Одинадцять всесвітньо відомих компаній, об’єднаних Американською торговельною палатою в Україні та Українською Пакувально-Екологічною Коаліцією, серед яких ABINBEV EFES Ukraine, CANPACK, Carlsberg, Coca-Cola Beverages, Danone, METRO Cash & Carry, Nestle, PepsiCo, Procter&Gamble, Tetra Pak та «ЕЛОПАК-ФАСТІВ», розпочинають створення організації розширеної відповідальності виробників (ОРВВ) у галузі упаковки.

Американська торговельна палата в Україні вітає ініціативу і пишається тим, що компанії-члени Палати ініціювали запуск ОРВВ в Україні.

Сприяти впровадженню принципів розширеної відповідальності виробників (РВВ), «ієрархії відходів» та циркулярної економіки – один із ключових пріоритетів Комітету Палати з питань сталого розвитку.

Ми вдячні представникам Уряду України за підтримку ініціативи зі створення ОРВВ та сподіваємося на подальшу співпрацю на шляху до впровадження РВВ в Україні.

Офіційні постачальники послуг