Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Уряд спростив процедуру отримання дозволу для пересування сільськогосподарської техніки

Уряд спростив процедуру отримання дозволу для пересування сільськогосподарської техніки

Американська торговельна палата в Україні вітає рішення Уряду внести зміни до постанови «Про правила дорожнього руху», що дозволить спростити процедуру отримання дозволу для пересування сільськогосподарської техніки.

Раніше для пересування сільськогосподарської техніки дорогами загального користування потрібно було отримати спеціальний дозвіл, який видавався Національною поліцією на підставі погодження з Державним агентством автомобільних доріг України. Цей дозвіл був платним та надавався на кожний окремий виїзд по кожній одиниці техніки. Процедура погодження займала багато часу, що в підсумку негативно впливало на виконання комплексу польових робіт в агротехнологічні строки.

Відтепер отримання дозволу для пересування сільськогосподарської техніки шириною від 2,6 м до 3,75 м є не потрібним за умови дотримання спеціальних правил безпеки (машина супроводу, знак об’їзду, проблискові маячки).

Експерти Робочої групи Палати з питань аграрної техніки брали активну участь у доопрацюванні згаданої постанови Кабінету Міністрів. У листах до органів державної влади компанії-члени Палати підтримували внесення до неї змін, які суттєво спрощують умови провадження господарської діяльності у сфері виробництва сільськогосподарської продукції, а також зменшують корупційні ризики у сфері руху сільськогосподарської техніки. Бізнес-спільнота очікує належної практичної імплементації положень постанови до початку сезону польових робіт.

Офіційні постачальники послуг