Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Роздрібна торгівля та електронна комерція

Перехідний період введення в обіг фасованої продукції подовжено на два роки

Перехідний період введення в обіг фасованої продукції подовжено на два роки

У зв’язку з падінням споживання окремих категорій харчових продуктів та відповідно їх продажів у 2020 року, викликаним пандемією COVID-19, експерти компаній-членів Палати повідомляли про утворення значних запасів харчових продуктів та пакувальних матеріалів, що мали бути реалізовані до завершення перехідного періоду наказу №969 – тобто до 05 березня 2021 року.

З огляду на це, Американська торговельна палата в Україні звернулася до Міністерства юстиції України щодо реєстрації проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про внесення зміни до пункту 3 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05 липня 2017 року №969».

30 березня 2021 року набрав чинності відповідний наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 5 березня 2021 року №462 «Про внесення зміни до пункту 3 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05 липня 2017 року №969».

Відповідно до положень наказу №462, фасовані товари, які були введені в обіг не пізніше ніж через п’ять років з дня набрання чинності наказом №969 та не відповідають вимогам п. 1 наказу №969, можуть надаватися на ринку до закінчення строку їх придатності.

Ця зміна дозволила операторам ринку харчових продуктів уникнути економічних збитків без негативного впливу на безпечність харчових продуктів або поінформованість споживачів щодо їх властивостей.

Ми вдячні Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерству юстиції України за оперативний та конструктивний розгляд та вирішення зазначеного питання.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг