Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Уряд ухвалив зміни до постанов КМУ щодо спрощення процедури акредитації та ліцензійних умов закладів охорони здоров'я

Уряд ухвалив зміни до постанов КМУ щодо спрощення процедури акредитації та ліцензійних умов закладів охорони здоров'я

Уряд ухвалив зміни до постанови КМУ №765 від 15 липня 1997 року та постанови КМУ №285 від 2 березня 2016 року щодо спрощення процедури акредитації та ліцензування закладів охорони здоров'я. Ці зміни дозволяють медичним установам отримати акредитацію одразу після отримання ліцензії. Раніше ліцензовані установи повинні були чекати два роки, щоб подати документи для акредитації.

Тепер акредитація є добровільною. Більше того, час для підготовки документів для проходження акредитації займатиме менше часу, оскільки обов'язкова статистична звітність (форма №20) вилучена зі списку документів, що подаються на проходження акредитації.

Зміни до ліцензійних умов для провадження господарської діяльності з медичної практики передбачають усунення місцевих протоколів охорони здоров'я та надання медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів і стандартів медичної допомоги (медичних стандартів), а також зобов'язання публікувати інформацію про існуючі ліки та медичні засоби.

Однак медичні заклади, які не мають сертифікату акредитації, не зможуть видавати лікарняні. Комітет Палати з питань охорони здоров'я продовжить активно працювати над цим та іншими пов’язаними питаннями.

Офіційні постачальники послуг