Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Урядом відтерміновано необхідність проходження медичних оглядів для певних категорій працівників на період карантину

Урядом відтерміновано необхідність проходження медичних оглядів для певних категорій працівників на період карантину

Американська торговельна палата в Україні вітає рішення Уряду врегулювати питання проходження медичних оглядів певними категоріями працівників, передбачене постановою Кабінету Міністрів України №343 від 4 травня 2020 року. Згідно з постановою, працівники, зайняті на важких роботах, роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці звільняються від обов’язку проходження попередніх та періодичних медичних оглядів на період карантину та протягом 30 днів після його завершення.

Це вирішує проблему, яка виникла через відсутність у законодавстві передбачених підстав для перенесення термінів проходження медичних оглядів в умовах карантину або окремої процедури його проходження для працівників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою. Це унеможливлювало залучення до робіт з підвищеною небезпекою співробітників, які відповідно до посадової інструкції виконують роботи з підвищеною небезпекою і не пройшли медогляд у встановлені законодавством терміни.

Експерти низки Комітетів Палати наголошували на необхідності відтермінування проходження медичних оглядів з огляду на загальнонаціональний карантин та хотіли б подякувати Кабінету Міністрів України за прийняте рішення.

Офіційні постачальники послуг