Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Оподаткування

Уряд прийняв постанову щодо переліку районів бойових дій та тимчасово окупованих територій

Уряд прийняв постанову щодо переліку районів бойових дій та тимчасово окупованих територій

Уряд прийняв постанову, якою визначено механізм формування єдиного для всіх переліку територій, де ведуться (велися) бойові дії або які тимчасово окуповані російською федерацією (далі – перелік територій).

17 березня 2022 року набрав чинності Закон України №2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану», яким змінено встановлений Податковим кодексом України порядок справляння плати за землю. Зокрема, з 1 березня 2022 року по 31 грудня року, наступного за роком, в якому припинено воєнний стан, не нараховується та не сплачується плата за землю за земельні ділянки.

Американська торговельна палата в Україні (Палата) неодноразово зверталася до Уряду та Парламенту щодо необхідності затвердження переліку територій для цілей застосування оновленого податкового законодавства та вітає визначення механізму його формування. Бізнес-спільнота очікує на публікацію відповідних постанови Кабінету Міністрів України та  наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України найближчим часом.

Ми хочемо подякувати Данилу Гетманцеву, народному депутату України, Голові Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики та всім компаніям-членам Палати, за їх внесок на шляху до затвердження необхідного підзаконного акту.

Офіційні постачальники послуг