Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Управління людським капіталом

Уряд прийняв постанову щодо доступності е-посвідок на проживання в Україні в застосунку «Дія»

Уряд прийняв постанову щодо доступності е-посвідок на проживання в Україні в застосунку «Дія»

10 листопада 2021 року Кабінет Міністрів України підтримав експериментальний проект з доступності е-посвідок (посвідок на тимчасове або постійне проживання в Україні) у застосунку «Дія».

Сформувати цифровий варіант посвідки на тимчасове або постійне проживання зможуть іноземці та особи без громадянства, які мають відповідні біометричні документи – за аналогією до е-паспорта громадянина України.

Компанії-члени Палати вважають, що автоматизація існуючих систем документообміну та перехід на електронний документообіг – високотехнологічний та прогресивний підхід до суттєвого підвищення ефективності роботи з документами, здатний забезпечити доступ до документів 24/7 з будь-якої точки світу, що є особливо важливим в умовах локдаунів.

Компанії-члени Палати продовжуватимуть надавати необхідну експертну підтримку для подальшої діджиталізації процесів та усунення бар'єрів у запровадженні електронного документообігу.

Офіційні постачальники послуг