Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Готельний бізнес та туризм

Україна встановлює безвізовий режим для громадян Австралії, Нової Зеландії та країн Аравійського півострова

Україна встановлює безвізовий режим для громадян Австралії, Нової Зеландії та країн Аравійського півострова

Американська торговельна палата в Україні вітає Указ Президента України №289 щодо встановлення безвізового режиму для громадян Австралії, Нової Зеландії та країн Аравійського півострова.

Відповідно до Указу, з 1 серпня 2020 року встановлюється безвізовий режим в'їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Австралії, Нової Зеландії, Королівства Бахрейн, Держави Кувейт, Султанату Оман, Королівства Саудівська Аравія, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Візова лібералізація та спрощення порядку перебування на території України певним категоріям іноземних громадян і осіб без громадянства потенційно сприятиме як надходженням в економіку України, так і розвитку підприємництва та збільшенню робочих місць для громадян України.

Члени Комітету Палати з питань готельного бізнесу та туризму послідовно виступали за встановлення безвізового режиму для згаданих країн та підтримують цей позитивний крок.

Офіційні постачальники послуг