Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Насінництво

Законопроект щодо імпорту інноваційних засобів захисту рослин в Україну було рекомендовано до прийняття у першому читанні

Законопроект щодо імпорту інноваційних засобів захисту рослин в Україну було рекомендовано до прийняття у першому читанні

Американська торговельна палата в Україні вітає рішення Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики рекомендувати Парламенту прийняти у першому читанні та за основу проект Закону №2289 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України».

Через положення чинного законодавства, протягом останніх 3 сезонів міжнародні компанії не змогли імпортувати більше 110 інноваційних продуктів з близько 20 новими активними речовинами або їх комбінаціями для державних випробувань та досліджень в Україні. Зазначений законопроект покликаний розблокувати наукові дослідження та державні випробування інноваційних засобів захисту рослин в Україні, а його прийняття значно покращить інвестиційну привабливість ринку захисту рослин в Україні.

Офіційні постачальники послуг