Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс

Ставку ПДВ для окремих сільськогосподарських продуктів знижено до 14%

Ставку ПДВ для окремих сільськогосподарських продуктів знижено до 14%

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України проекту Закону №3656 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції» (проект Закону).

Проект Закону передбачає встановлення зниженої ставки податку на додану вартість (14%) щодо операцій з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України певних видів сільськогосподарської продукції.

Проект Закону покликаний унеможливити ухилення від сплати податків, захистити учасників ринку від невиправданого податкового навантаження на операції з постачання або реалізації сільськогосподарської продукції, оновити основні фонди підприємств, підвищити конкурентоспроможність вітчизняного сільського господарства, сприяти залученню інвестицій та підтримці сільськогосподарського виробництва в Україні.

Бізнес-спільнота очікує на підписання відповідного Закону Головою Верховної Ради України та Президентом України, а також його офіційну публікацію.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг