Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Харчова промисловість

У Парламенті зареєстровано проект Закону №6248 щодо безпечності харчових продуктів

У Парламенті зареєстровано проект Закону №6248 щодо безпечності харчових продуктів

Американська торговельна палата в Україні вітає реєстрацію Кабінетом Міністрів України проекту Закону №6248 «Про внесення змін до деяких законів України щодо харчових продуктів та інших об'єктів санітарних заходів» (проект Закону).  Метою проекту Закону є гармонізація чинного законодавства в сфері безпечності та якості харчових продуктів, кормів, здоров’я та благополуччя тварин із законодавством Європейського Союзу, а також його загальне удосконалення.

Експерти Комітету Палати з питань харчової промисловості брали активну участь в розробці проекту Закону, коли він був опублікований Міністерством економіки України для громадського обговорення.

Ми вітаємо включення до проекту Закону деяких пропозицій Палати. Водночас, певні його положення потребують подальшого доопрацювання. Над ними і надалі продовжують працювати експерти компаній-членів Палати задля упорядкування законодавства про безпеку харчових продуктів.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг