Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс

UNITED24 запустила Проект «Гуманітарне розмінування»

UNITED24 запустила Проект «Гуманітарне розмінування»

UNITED24 запустила проект «Гуманітарне розмінування» для забезпечення діяльності з розмінування території України.

Бізнес-спільнота вітає та підтримує ініціативи, спрямовані на забезпечення діяльності з розмінування території України. Крім того, розмінування сільськогосподарських земель є ключовим пріоритетом для компаній-членів Комітету Палати з питань агропромислового комплексу з огляду на наслідки триваючої неспровокованої повномасштабної агресії російської федерації проти України.

За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України, станом на травень 2023 року в Україні визначено приблизно 470 тис. га потенційно забруднених вибухонебезпечними предметами земель сільськогосподарського призначення, нині з яких обстежено приблизно 70 тис. га сільськогосподарської землі. Заміновані сільськогосподарські угіддя призводять до значного зниження можливості вирощувати достатню кількість врожаю, що, у свою чергу, впливає на глобальну продовольчу безпеку, включаючи ціни на продукти харчування та рівень голоду в усьому світі.

Отже, компанії-члени Палати підтримують ініціативи та проекти з розмінування  території України, зокрема сільськогосподарських земель.

Офіційні постачальники послуг