Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Розширено критерії з визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період

Розширено критерії з визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період

26 квітня 2023 року Міністерство аграрної політики та продовольства України (далі – Міністерство) розширило Критерії з визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період (далі – Критерії), затверджені наказом №223  від 21 лютого 2023 року.

Зокрема, до переліку Критеріїв Міністерством було включено КВЕД 46.14 «Діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткуванням, суднами та літаками».  Така прийнята правка  дозволить представникам індустрії сільськогосподарської техніки бронювати своїх працівників, а також сприятиме усуненню ризиків щодо подальшої експлуатації техніки та обладнання, які могли б негативно вплинути на результати весняної та осінньої посівної 2023 року.

Компанії, що працюють згідно з КВЕД 46.14 здійснюють діяльність з авторизованого постачання сучасних агротехнологій та високопродуктивних сільськогосподарських машин, а саме тракторів, комбайнів, ґрунтообробної та посівної техніки тощо, а також ремонт і сервісне обслуговування техніки та забезпечення поставок запасних частин до неї. Таке обладнання є високоточним та інноваційним, а отже потребує обслуговування та ремонту інженерами, механізаторами та іншими фахівцями зі спеціальними знаннями та навичками.

Бізнес вдячний Міністерству за розширення переліку Критеріїв шляхом включення до нього КВЕД 46.14.

Офіційні постачальники послуг