Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Пропозиції Палати було включено до Проекту Закону щодо боротьби з корупцією, прийнятого в першому читанні

Пропозиції Палати було включено до Проекту Закону щодо боротьби з корупцією, прийнятого в першому читанні

3 лютого Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №1660-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення функціонування Національного антикорупційного бюро та Національного агентства з попередження корупції" з урахуванням пропозицій Палати. З огляду на важливість питання боротьби з корупцією на благо України та для успішної реалізації масштабних реформ, Палата вітає цей крок українського парламенту.

Деякі положення з антикорупційних програм приватних юридичних осіб, на яких наполягала Палата, були включені в Проект Закону. Зокрема, було запропоновано скасувати дискримінаційну норму про мінімальний вік і освіту для особи, яка є відповідальною за антикорупційну програму.

7 жовтня Палата звернулася до Верховної Ради з викладенням позиції у пропозиціях до законопроекту «Про запобігання корупції", прийнятого 14 жовтня.  Деякі пропозиції були включені в остаточний варіант Закону, водночас інші - ні. Палата продовжила підкреслювати важливість цих пропозицій і виступати за їх розгляд до повного включення в поточний проект Закону, який, як очікується, буде прийнятий найближчим часом.

Щоб долучитися до діяльності Робочої групи Палати з питань боротьби з корупцією, будь ласка, звертайтеся до Олени Степанової, менеджера з питань стратегічного розвитку (координатора Комітетів).

Офіційні постачальники послуг