Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Харчова промисловість

Проектом постанови Кабінету Міністрів України пропонується підвищення мінімальної роздрібної ціни на сидр і перрі

Проектом постанови Кабінету Міністрів України пропонується підвищення мінімальної роздрібної ціни на сидр і перрі

22 листопада 2023 року на офіційному веб-сайті Міністерства економіки України було розміщено для обговорення  проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 року №957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв» (проект постанови).

Американська торговельна палата в Україні послідовно підтримувала необхідність приведення у відповідність до вимог податкового законодавства мінімальних роздрібних цін на сидр та перрі та їх підвищення з огляду на істотне здорожчання сировини, ріст витрат на виготовлення напоїв, логістичних витрат, цін на енергоносії та ін.

З огляду на це, Палата вітає врахування позиції бізнес-спільноти в поточній редакції та закликає якнайшвидше винести на розгляд Уряду та затвердити відповідний проект постанови.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг