Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Проект Закону №1048 щодо концепції авторизованого економічного оператора був прийнятий Парламентом у першому читанні

Проект Закону №1048 щодо концепції авторизованого економічного оператора був прийнятий Парламентом у першому читанні

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України проекту Закону №1048 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів» (далі – проект Закону №1048) у першому читанні. Компанії-члени Палати тривалий час послідовно підтримують впровадження інституту авторизованого економічного оператора (далі – АЕО) в Україні та готові надавати свою експертизу з метою доопрацювання проекту Закону №1048 до другого читання та успішної практичної імплементації АЕО в Україні.

Ми хотіли б подякувати Роберту Зелді, EY Ukraine, голові Робочої групи з питань імплементації концепції АЕО, Ігорю Данькову, EY Ukraine, співголові Комітету з питань митної політики та всім членам Американської торговельної палати в Україні, які активно брали участь у процесі адвокації, за їх внесок.

Разом з тим, Робоча група з питань імплементації концепції АЕО продовжить свою роботу, оскільки деякі положення проекту Закону №1048, які звужують можливості для використання існуючих у чинному Митному кодексі України спрощених митних формальностей, потребують удосконалення під час подальшого опрацювання проекту Закону в Комітеті ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики до другого читання.

Офіційні постачальники послуг