Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Правова політика

Президент України підписав Закон «Про Бюро економічної безпеки України»

Президент України підписав Закон «Про Бюро економічної безпеки України»

22 березня 2021 року Президент України Володимир Зеленський підписав Закон  №1150-IX «Про Бюро економічної безпеки України» (Закон), і відповідно його текст було опубліковано.

Закон передбачає створення правоохоронного органу, що займатиметься кримінальними порушеннями в сфері економіки, та ліквідує податкову міліцію.

Раніше експерти компаній-членів Палати надали низку пропозицій до відповідного законопроекту №3087-д, частина з яких була врахована у прийнятому Законі.

Американська торговельна палата в Україні вітає наявність діалогу між бізнесом та державою, однак низка виважених та якісних законодавчих змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів ще має бути зроблена для забезпечення ефективного впровадження реформи.

З огляду на це та оскільки прозорість процесу відбору працівників Бюро ще не визначена, експерти компаній-членів Палати продовжать моніторити ці аспекти та готові надавати відповідні пропозиції.

Офіційні постачальники послуг