Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Правова політика

Президент України підписав Закон №3200-IX про обов’язок реєстрації електронних кабінетів для участі в судових процесах

Президент України підписав Закон №3200-IX про обов’язок реєстрації електронних кабінетів для участі в судових процесах

18 липня 2023 року Президент України підписав Закон №3200-IX про обов’язок реєстрації електронних кабінетів для участі в судових процесах (Закон).

Закон, зокрема, передбачає внесення змін до перехідних положень Цивільного процесуального кодексу України, Господарського процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України, щодо закріплення на законодавчому рівні положення про видачу судами електронних виконавчих документів засобами Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи на рівні з видачею паперових виконавчих документів.

Американська торговельна палата в Україні (Палата) спільно з компаніями-членами в рамках сталого діалогу з представниками Міністерства юстиції України та Державної судової адміністрації України активно долучилась до процесу розблокування пред'явлення до виконання електронних виконавчих документів.

Ми хочемо подякувати співголові Комітету Палати з питань захисту персональних даних Артему Фреюку, Kyivstar, а також представникам компанії-члена Палати Kyivstar: Анні Савченко та Євгену Євтехову, які брали активну участь в процесі адвокації, за їх внесок.

Офіційні постачальники послуг