Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банківські та фінансові послуги

Законопроект №5125 «Про кредитні спілки» прийнято в першому читанні

Законопроект №5125 «Про кредитні спілки» прийнято в першому читанні

1 червня 2021 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Закону №5125 «Про кредитні спілки» від 22 лютого 2021 року (проект Закону).

Зазначений проект Закону має на меті розширення можливостей та перспектив розвитку кредитних спілок, актуалізацію вимог регулювання та нагляду за ними з урахуванням кращих міжнародних практик, що дозволить створити передумови для функціонування стабільного, ефективного, конкурентного та прозорого ринку кредитних спілок.

Тож Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття проекту Закону №5125 в першому читанні та підтримує його подальше прийняття в цілому з урахуванням пропозицій бізнес-спільноти. Наші пропозиції та коментарі спрямовані на усунення розбіжностей між положеннями проекту Закону та чинним законодавством України, а також виправлення низки недоліків стосовно визначень та вживаних понять, які ускладнять його практичне застосування.

Офіційні постачальники послуг