Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс

Американська торговельна палата в Україні вітає крок назустріч цифровізації у сфері сільського господарства

Американська торговельна палата в Україні вітає крок назустріч цифровізації у сфері сільського господарства

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає анонсування Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства проекту цифровізації фітосанітарних послуг Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Проект цифровізації фітосанітарних послуг та процесів передбачає подачу заявки на оформлення вантажу онлайн, що спрямовано на досягнення позитивних змін в процесі надання та отримання даних послуг. Це, зокрема, унеможливлення підробки документів при експорті, зменшення надходження міжнародних нотифікацій щодо невірного оформлення фітосанітарних сертифікатів, оперативний контроль за переміщенням вантажів, попередження затримки вантажів при розмитненні в країні імпорту. Реалізується також інтеграція національної системи зі світовою системою «The HUB».

До електронної системи «The HUB» уже приєднались більше 10 країн світу, серед яких США, Австралія, Китай, Єгипет, Нідерланди, Нова Зеландія та інші.

Експерти компаній-членів Палати послідовно підтримують кроки в напрямку цифровізації фітосанітарних послуг та приєднання України до електронної системи «The HUB». Це сприятиме нарощуванню експорту та відкриє нові ринки збуту для української сільськогосподарської продукції, а також дозволить скоротити витрати для експортерів, пов’язані з видачою паперових фітосанітарних сертифікатів.

Офіційні постачальники послуг