Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс Інфраструктура

Антимонопольний комітет рекомендує Укрзалізниці доопрацювати договір з організації перевезення вантажів залізничним транспортом

Антимонопольний комітет рекомендує Укрзалізниці доопрацювати договір з організації перевезення вантажів залізничним транспортом

26 березня 2020 року Антимонопольний комітет України (АМКУ) виніс рекомендації АТ «Укрзалізниця» утриматись від впровадження нового Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом (Договір) та доопрацювати нову редакцію Договору з урахуванням зауважень та пропозицій до окремих його умов, наданих бізнесом.

Експерти компаній-членів Американської торговельної палати в Україні (Палата) раніше висловлювали свої застереження щодо нерівних умов згаданого Договору та наголошували на відтермінуванні впровадження Договору до врегулювання суперечливих моментів. Палати надіслала свої коментарі та пропозиції по вдосконаленню умов Договору до АТ «Укрзалізниця», АМКУ, Міністерства інфраструктури України, Кабінету Міністрів України. Ми сподіваємося, що рекомендації АМКУ щодо доопрацювання нової редакції Договору з урахуванням пропозицій бізнесу, будуть виконані АТ «Укрзалізниця».

Американська торгівельна палата в Україні вітає рішення АМКУ, як важіль для захисту економічної конкуренції на ринку перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України, та сподівається, що редакція нового Договору буде вдосконалена з урахуванням пропозицій бізнесу.

Офіційні постачальники послуг