Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Парламент прийняв законопроект №8172 щодо розвитку електрозарядної інфраструктури та електричних транспортних засобів

Парламент прийняв законопроект №8172 щодо розвитку електрозарядної інфраструктури та електричних транспортних засобів

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає прийняття Верховною Радою України у другому читанні проекту Закону №8172 «Про деякі питання використання транспортних засобів, оснащених електричними двигунами та внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо подолання паливної залежності і розвитку електрозарядної інфраструктури та електричних транспортних засобів» (проект Закону).

Проект Закону розроблений з метою гармонізації національного законодавства із законодавством Європейського Союзу (ЄС)  шляхом імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Директиви 2009/33/ЄС, Директиви 2014/94/ЄС та Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року.

Експерти компаній-членів Палати вітають ініціативу щодо удосконалення законодавства, яке регулює розвиток мікромобільності в Україні та використання транспортних засобів, оснащених електричними двигунами. Компанії-члени Палати вдячні за врахування пропозицій бізнес-спільноти щодо виділення окремої категорії транспорту, а саме «Легкий персональний електричний транспорт».

Ми сподіваємося на якнайшвидше підписання відповідного Закону Президентом України та подальшу успішну імплементацію його положень.

Офіційні постачальники послуг