Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Митна політика та сприяння торгівлі

Палата вітає підписання Президентом Закону щодо ратифікації Рішення №2/2024, що сприятиме покращенню умов торгівлі

Палата вітає підписання Президентом Закону щодо ратифікації Рішення №2/2024, що сприятиме покращенню умов торгівлі

Президент підписав Закон України №4414-ІХ «Про ратифікацію Рішення №2/2024 Спільного комітету Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження від 12 грудня 2024 року щодо внесення змін до Рішення №1/2023 Спільного комітету з метою включення перехідних положень до змін до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження, що застосовуються з 1 січня 2025 року» (Закон №4414-ІХ).

Американська торговельна палата в Україні (Палата) зверталася із проханням якнайшвидшої ратифікації Рішення №2/2024 та вітає підписання Закону №4414-ІХ.

Ратифікація Рішення №2/2024 сприятиме забезпеченню прозорих умов торгівлі, збереженню конкурентоспроможності українського бізнесу та інтеграції у глобальні ланцюги постачання.

Ми дякуємо Президенту України, Кабінету Міністрів України, Міністерству економіки України, а також співголовам Комітету Палати з питань митної політики та сприяння торгівлі та всім компаніям-членам, які були залучені до процесу адвокації.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг

Приєднатися до нас