Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банківські та фінансові послуги

Національний банк України знизив облікову ставку до 13.5%

Національний банк України знизив облікову ставку до 13.5%

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Рішення Правління Національного банку України (НБУ) №925-рш "Про розмір облікової ставки" від 12 грудня 2019 року, що знижує облікову ставку до 13.5% річних. У подальшому цикл пом'якшення монетарної політики продовжиться за умови стійкого уповільнення інфляції до цілі 5%.

Більш сприятлива для зниження інфляції макроекономічна ситуація, подальший поступ у співпраці з МВФ та в цілому незмінний баланс ризиків дали змогу Національному банку пришвидшити пом’якшення монетарної політики. Правління Національного банку вважає, що активніше зниження облікової ставки не стане на заваді підтриманню інфляції близько до цілі 5% і водночас дозволить підтримати економічне зростання.

Ми вітаємо цей крок, водночас залишається ще низка кроків, які необхідно здійснити на шляху пом’якшення монетарної політики та досягнення повної лібералізації валютного ринку. Палата продовжуватиме докладати максимум зусиль для досягнення цих цілей та їхньої ефективної імплементації.

Офіційні постачальники послуг