Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банківські та фінансові послуги

Національний банк України врегулював важливі питання ведення касових операцій у національній валюті

Національний банк України врегулював важливі питання ведення касових операцій у національній валюті

Національний банк України опублікував Постанову №37 «Про затвердження Змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні» (далі – Постанова №37). Постановою №37 внесено низку змін, що урегульовують окремі питання ведення касових операцій у національній валюті. Палата зверталася щодо необхідності внесення зазначених змін до Національного банку України та вітає їх прийняття, оскільки вони направлені на зменшення адміністративного навантаження на бізнес та дерегуляцію.

Зокрема, Постановою №37 внесено наступні зміни:

  • уточнено норми щодо оприбуткування готівки при застосуванні реєстраторів розрахункових операцій
  • змінено порядок встановлення ліміту каси небанківським фінансовим установам
  • розширено перелік випадків, на які не поширюються обмеження готівкових розрахунків між суб'єктами господарювання та фізичними особами у розмірі 50 000 гривень
  • уточнено поняття відокремлених підрозділів суб'єктів господарювання

Ми дякуємо Якову Смолію, Голові Національного банку України та його команді за внесення важливих для бізнес-спільноти змін та експертам компаній-членів Палати, які активно брали участь у процесі адвокації, за їх внесок.

Офіційні постачальники послуг