Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Споживчі товари (засоби особистого та побутового догляду) Харчова промисловість Насінництво Охорона здоров’я

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України опублікувало проект змін до Правил застосування одиниць вимірювання SI

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України опублікувало проект змін до Правил застосування одиниць вимірювання SI

Американська торгівельна палата в Україні вітає опублікування проекту наказу «Про внесення зміни до пункту 1 Правил застосування одиниць вимірювання і написання назв та позначень одиниць вимірювання і символів величин" на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Зміни до п.1 Правил, затверджених наказом №914, є надзвичайно важливим кроком, що забезпечить узгодженість вимог законодавчих актів та дозволить суб'єктам господарювання на законних підставах здійснювати заходи щодо застосування позначень одиниць вимірювання на маркуванні продукції, як це було неодноразово наголошено та підтримано Палатою.

Запропонована зміна передбачає, що при маркуванні продукції, що надається на ринку України, застосовуються  міжнародні  позначення  одиниць  вимірювання  (з використанням літер латинського чи грецького алфавіту). Одночасно на маркуванні можуть бути застосовані українські позначення одиниць вимірювання (з використанням літер українського алфавіту), якщо інше не передбачено законодавством. А також суб’єкт господарювання самостійно приймає рішення щодо послідовності нанесення позначень одиниць вимірювання.

Палата вітає цей крок Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та наголошує на нагальній необхідності прийняття зазначених змін.

Офіційні постачальники послуг