Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Кабінет Міністрів України удосконалив процедуру контролю скидання баластних вод

Кабінет Міністрів України удосконалив процедуру контролю скидання баластних вод

Експерти Комітету Палати з питань інфраструктури протягом тривалого часу наголошували на недосконалості процедури здійснення морськими екологічними інспекціями Державної екологічної інспекції контролю скидання баластних вод, які містять забруднюючі речовини, під час перебування суден у внутрішніх водах України, та наполягали на приведенні процедури здійснення екологічного контролю скидання баластних вод у відповідність до вимог Митного кодексу України, а саме виключення контролю скидання баластних вод.

Згадане рішення було закріплене в комплексній постанові, ініційованій Міністерством економічного розвитку і торгівлі та прийнятій на засіданні Уряду 27 березня. Мета постанови полягає у спрощенні умов ведення бізнесу в Україні та поліпшенні позицій України в міжнародному рейтингу Doing Business.

Американська торговельна палата в Україні вітає цей крок Уряду, що покликаний зменшити корупційні ризики в екологічній сфері, та очікує на опублікування тексту постанови на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України.

Офіційні постачальники послуг