Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Споживчі товари (засоби особистого та побутового догляду)

Міністерство охорони здоров’я врахувало пропозиції Палати до проекту Технічного регламенту на косметичну продукцію

Міністерство охорони здоров’я врахувало пропозиції Палати до проекту Технічного регламенту на косметичну продукцію

Раді повідомити, що Міністерство охорони здоров'я України (МОЗ) опублікувало на своєму офіційному веб-сайті проект постанови КМУ «Про затвердження Технічного регламенту про косметичну продукцію», що спрямована на гармонізацію технічного регулювання косметичної продукції в Україні з відповідними нормами ЄС.

Експерти Палати брали активну участь у підготовці пропозицій до проекту Технічного регламенту, частину яких відображено в його оновленій редакції, а саме:

  • застосування в Україні міжнародної номенклатури косметичних інгредієнтів (INCI) та визначення номенклатури як системи позначень, а не мови
  • спрощення процедури подання досьє на косметичну продукцію органам державного ринкового нагляду
  • спрощення процедури нотифікації косметичного продукту до МОЗ
  • посилання на законодавство ЄС щодо вживання CMR речовин
  • необов'язковість зазначення мінімального терміну придатності продукту, якщо такий термін перевищує 30 місяців

Ми вдячні представникам МОЗ за постійний діалог та підтримку позиції Палати, спрямованої на зменшення навантаження на бізнес шляхом усунення технічних бар'єрів у торгівлі, створення сприятливих умов для чесної конкуренції на ринку та дотримання найкращих європейських практик регулювання ринку косметики.

Офіційні постачальники послуг