Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Митна політика

Міністерство фінансів України врахувало пропозиції Палати щодо покращення митних процедур

Міністерство фінансів України врахувало пропозиції Палати щодо покращення митних процедур

Міністерством фінансів України розроблено проект Плану заходів щодо реалізації концептуальних напрямів реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику (далі – План заходів). Окремі пункти Плану заходів враховують пропозиції Палати щодо покращення митної політики, які також викладені у виданні Палати «Керівні принципи для митної справи в Україні».

Зокрема, Планом заходів передбачено автоматичний випуск товарів за митними деклараціями у відповідний митний режим, забезпечення функціонування центрів компетенції та запровадження передання центральним органам виконавчої влади дозвільних документів виключно через «Єдине вікно» та їх використання під час митного контролю та митного оформлення.

Палата вітає врахування зазначених пропозицій та сподівається на їх затвердження й імплементацію, що допоможе суттєво прискорити випуск товарів та спростити контроль під час митного оформлення.

Ми хотіли б подякувати Антону Мельнику, Голові Робочої групи Палати з питань нетарифного регулювання палати, EY, Ігорю Данькову, Співголові Комітету Палати з питань митної політики, EY, та всім членам Американської торговельної палати в Україні, які активно брали участь у процесі адвокації, за їх внесок.

Експерти компаній-членів Палати продовжуватимуть працювати над покращенням митних процедур, надали ще низку пропозицій до Плану заходів і будуть виступати за їх врахування та імплементацію.

Офіційні постачальники послуг