Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інтелектуальна власність Охорона здоров’я

Комітет ВРУ з питань охорони здоров'я повернув на доопрацювання проект Закону №2089 щодо реформи патентного законодавства

Комітет ВРУ з питань охорони здоров'я повернув на доопрацювання проект Закону №2089 щодо реформи патентного законодавства

Американська торговельна палата в Україні вітає рішення Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, медичної допомоги та медичного страхування (далі – Комітет), який рекомендував повернути проект Закону №2089 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збільшення доступу до лікарських засобів для громадянам (далі – проект Закону) на доопрацювання.

Розділяючи мету збільшення доступності якісних та ефективних ліків для пацієнтів, експерти компаній-членів Палати не погоджуються з методами та засобами, запропонованими згаданим проектом Закону. З одного боку, вони суперечать міжнародним зобов'язанням України, а з іншого – можуть призвести до слабкого захисту прав інтелектуальної власності на фармацевтичному ринку України, що, в свою чергу, може зашкодити його сприйняттю інноваційними виробниками. Таким чином, Палата очікуватиме на доопрацьовану версію проекту Закону для подальшого надання відповідних зауважень та пропозицій.

Офіційні постачальники послуг