Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

КМУ лібералізував переліки товарів, експорт і імпорт яких підлягає ліцензуванню та квотуванню у 2015

КМУ лібералізував переліки товарів, експорт і імпорт яких підлягає ліцензуванню та квотуванню у 2015

Палата рада повідомити, що було офіційно опубліковано переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню та квотуванню у 2015, що не передбачають вимоги отримання листа від Міністерства екології та природних ресурсів України для підтвердження відсутності озоноруйнівних речовини під час митного оформлення (додаток 4 до Постанови), а ряд засобів захисту рослин (UKZED 3808 50 00 00, 3808 91, 3808 92, 3808 93, 3808 99) більше не підпадає під процедуру ліцензування.

Ці зміни стали можливими в контексті інтенсивного діалогу Палати з відповідними державними органами протягом останніх років. Зокрема, Палата звернулася до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з відповідними пропозиціями і обґрунтуванням важливості скасування необхідності отримання листа Міністерства екології та природних ресурсів України щодо відсутності озоноруйнівних речовин під час митного оформлення, а також підтримувала активний діалог з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України з метою виключити засоби захисту рослин, занесені до Додатка 5 Постанови №950 на основі низки аргументів, що держава має достатню кількість адміністративних інструментів для уникнення припливу контрафактної продукції в Україну.

Комітет Палати з питань митної політики хотів би подякувати  Антону Мельнику, EY, Голові Робочої групи з питань зовнішньої торгівлі Комітету Палати з питань митної політики і Денису Ткаченку, Amway Ukraine Ltd.

Офіційні постачальники послуг