Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Уряд затвердив Порядок перевірки суден, взяття проб води та проведення їх аналізу у портах

Уряд затвердив Порядок перевірки суден, взяття проб води та проведення їх аналізу у портах

21 серпня Кабінет Міністрів затвердив Порядок перевірки суден, взяття проб води та проведення їх аналізу у портах, який чітко регламентує діяльність екологів під час відбору проб і проведення їх аналізу, як в акваторії, так і на судні. Згаданий Порядок є другим із необхідного пакету нормативних документів для врегулювання ситуації в морських портах України під час здійснення перевірки суден. Нагадаємо, що у березні 2019 року Уряд своєю Постановою №367 заборонив проведення перевірки суден, допоки не буде розроблено документ, який би регулював процедуру перевірки суден, взяття проб та проведення їх аналізу.

Американська торговельна палата в Україні вітає рішення Уряду та ми вдячні експертам Комітету Палати з інфраструктури за їх проактивний підхід у розробці вищезгаданого документа, який стане важливим кроком для налагодження ситуації в портах України під час здійснення перевірки суден.

Офіційні постачальники послуг