Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Харчова промисловість

Ентеральне харчування звільнено від оподаткування ПДВ на період карантину

Ентеральне харчування звільнено від оподаткування ПДВ на період карантину

27 січня 2021 р. Кабінет Міністрів України затвердив зміни до постанов №224 та №225, що регулюють питання закупівлі товарів для стримання COVID-19, які звільняються від оподаткування ПДВ на період карантину.

Попередні редакції постанов не узгоджувалися із Єдиним закупівельним словником у частині описання ентерального харчування, а також не охоплювали усі коди УКТ ЗЕД, за якими класифікується ентеральне харчування. Як наслідок, ані бізнес, ані контролюючі органи не мали чіткого розуміння щодо того, які саме коди ентерального харчування за УКТ ЗЕД звільняються від оподаткування ПДВ.

Міністерство охорони здоров’я підтримало запит Американської торговельної палати в Україні щодо розширення списку кодів УКТ ЗЕД, передбачених постановами, щоб забезпечити імпорт та постачання усього ентерального харчування зі звільненням від оподаткування ПДВ.

Внесені зміни сприятимуть безперебійним закупівлям ентерального харчування. Висловлюємо вдячність Міністерству охорони здоров’я за ініціювання запропонованих бізнесом змін та Уряду за їх підтримку.

Офіційні постачальники послуг