Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс

Американська торговельна палата підписала Меморандум про взаєморозуміння на ринку зерна з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Американська торговельна палата підписала Меморандум про взаєморозуміння на ринку зерна з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

1 липня 2020 року Американська торговельна палата в Україні, представляючи свої компанії-члени – учасників зернового ринку, підписала Меморандум про взаєморозуміння з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на новий маркетинговий рік 2020/2021.

Меморандум є важливим фактором для збереження балансу між внутрішнім споживанням зернових та експортними можливостями України, адже стабільність та прогнозованість зернового ринку є одним із головних чинників національної продовольчої безпеки.  Документ передбачає механізми взаємодії учасників зернового ринку, обмін інформацією щодо експорту, здійснення моніторингу функціонування ринку.

Від учасників зернового ринку Меморандум про взаєморозуміння підписали: Американська торговельна палата в Україні, Українська зернова асоціація, Європейська Бізнес Асоціація, ГС «Всеукраїнський аграрний форум», ГС «Борошномели України», Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Всеукраїнська асоціація пекарів, Об’єднання підприємств хлібопекарної промисловості «Укрхлібпром». Від Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства – Міністр Ігор Петрашко.

Сторони домовились щомісячно обговорювати ситуацію з експортом зерна з України. Окрім цього учасників зернового ринку завчасно інформуватимуть щодо наближення критичних можливостей експорту зернових та щодо зміни режимів зовнішньої торгівлі. Крім того, планується до підписання Додаток до Меморандуму з узгодженням максимально допустимих обсягів експорту пшениці у 2020/2021 МР.

Меморандум на новий 2020/2021 маркетинговий рік є результатом налагодженої співпраці між бізнес-спільнотою та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Офіційні постачальники послуг