Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

EVERLEGAL виступила юридичним радником UDP Renewables в проекті “Терслав”

EVERLEGAL виступила юридичним радником UDP Renewables в проекті “Терслав”

Команда EVERLEGAL здійснювала комплексний юридичний супровід даного проекту, включаючи проведення юридичного аудиту з метою придбання клієнтом проекту та в подальшому мінімізації виявлених ризиків, консультування клієнта з усіх регуляторних питань в процесі придбання проекту для будівництва і девелопменту СЕС (зокрема, підготовку та проведення переговорів щодо транзакційних документів та закриття транзакції). Окрім цього, EVERLEGAL консультувала клієнта після закриття транзакції в частині фінансування проекту, а також регуляторних і трудових питань.

Більш детально про важливі цифри проекту "Терслав":

  • Загальна сума залучених у проект інвестицій склала близько €15,5 млн.
  • СЕС "Терслав" займає площу 28 га та обладнана понад 91 000 сонячних панелей, що дозволить виробляти 23 275 МВт/год на рік.
  • Станція зможе забезпечити енергією майже 9 000 домогосподарств та дозволить запобігти викидам 30 тис. тонн вуглекислого газу на рік.

Команду EVERLEGAL очолив партнер фірми та керівник практики енергетики та природніх ресурсів, Андрій Оленюк, разом із професійною енергетичною командою EVERLEGAL у складі: керуючого партнера Євгенія Дейнеко, старшого юриста Юлії Кильчинської , юристів Аліни ЖукОльги Городнюк та Лідії Ватутіної.

Офіційні постачальники послуг